Dlaczego warto się ze mną uczyć?

Nauka z Kasią to przyjemność :) Zajęcia są zawsze bardzo rzetelnie i kreatywnie przygotowane – dostosowane do moich aktualnych potrzeb i zainteresowań. Kasia stosuje zróżnicowane metody nauczania. Jest bardzo słowna i odpowiedzialna oraz sympatyczna w kontakcie. Polecam serdecznie lekcje z Kasią każdemu, kto szuka dopasowanych do niego lekcji.

Aleksandra

Szczerze polecam Panią Kasię jako lektora języka angielskiego.
W ciągu kilku miesięcy przygotowała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty, dzięki czemu osiągnął wynik na poziomie 98%.
Indywidualne spotkania online z Panią Kasią były zawsze interesujące i wymagające, ale też zachęcająco motywowały syna do dalszej pracy. Warto podkreślić, że oprócz niepodważalnych kompetencji językowych Pani Kasia jest osobą otwartą, ma doskonałe podejście do ucznia oraz potrafi przekazywać wiedzę w sposób ciekawy i bezstresowy.
W razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie z pomocy Pani Kasi.

Ewelina

Mama ósmoklasisty

Zdecydowanie polecam lektora!
Pani Kasia zawsze jest dobrze przygotowana i pełna energii. Profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia pomaga przełamać barierę mówienia i pisania. Duża różnorodność materiałów oraz wykorzystanie nowych technologii w procesie nauczania. Zagadnienia przedstawione są w sposób logiczny i spójny.

Filip

Junior Java Developer

Z

General English

Podczas zajęć General English skupiam się na Twoim wszechstronnym rozwoju – rozwiniesz umiejętność mówienia, słuchania, czytania oraz pisania, a także poszerzysz swój zasób słownictwa oraz precyzję językową.  Pomogę Ci w przełamaniu bariery językowej i pokażę, jak efektywnie uczyć się języka angielskiego.  Moje lekcje są oparte nie tylko na podręcznikach wiodących wydawnictw, ale również na moich autorskich materiałach, które sprawiają, że zajęcia są angażującePodczas lekcji dominuje humor, ponieważ wierzę, że nauka angielskiego jest czystą przyjemnością.

w

Konwersacje

Zajęcia konwersacyjne mają na celu rozwijanie sprawności mówienia. Lekcje oparte są na idei flipped classroom –  przed zajęciami dostaniesz ode mnie materiały (na ogół artykuł lub materiał wideo), na podstawie których prowadzimy rozmowę. Dzięki temu całe zajęcia możemy poświęcić na rozwijanie Twojej sprawności mówienia, ćwiczeniu płynności wypowiedzi i prawidłowej wymowy

Zajęcia są przygotowywane indywidualnie dla Ciebie tematyka zajęć jest dostosowana do Twoich potrzeb i zainteresowań.

l

Egzaminy

Zajęcia egzaminacyjne mają na celu skuteczne przygotowanie do najróżniejszych egzaminów. Mam doświadczenie w przygotowaniu  do egzaminu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego (jestem zarówno egzaminatorem maturalnym jak i egzaminu ósmoklasisty OKE), a także do certyfikatów Cambridge  takich jak FCE czy CAE. Jeśli chcesz się ze mną przygotowywać do egzaminu, przygotuj się na systematyczną pracę – będziemy pracować nad znajomością struktur leksykalno-gramatycznych, poszerzysz swój zasób słownictwa, a także zajmiemy się wszystkimi sprawnościami językowymi – słuchaniem, mówieniem,  czytaniem i pisaniem.  

Cennik

Jeśli chcesz sprawdzić, czy zajęcia ze mną są dla Ciebie – napisz do mnie i umów się na bezpłatną konsultację:

 

kontakt@katarzynasochacka.pl