Chcesz spełnić swoje marzenie i nauczyć się angielskiego?

 

Z

General English

Podczas zajęć General English skupiam się na Twoim wszechstronnym rozwoju – rozwiniesz umiejętność mówienia, słuchania, czytania oraz pisania, a także poszerzysz swój zasób słownictwa oraz precyzję językową.  Pomogę Ci w przełamaniu bariery językowej i pokażę, jak efektywnie uczyć się języka angielskiego.  Moje lekcje są oparte nie tylko na podręcznikach wiodących wydawnictw, ale również na moich autorskich materiałach, które sprawiają, że zajęcia są angażującePodczas lekcji dominuje humor, ponieważ wierzę, że nauka angielskiego jest czystą przyjemnością.

w

Konwersacje

Zajęcia konwersacyjne mają na celu rozwijanie sprawności mówienia. Lekcje oparte są na idei flipped classroom –  przed zajęciami dostaniesz ode mnie materiały (na ogół artykuł lub materiał wideo), na podstawie których prowadzimy rozmowę. Dzięki temu całe zajęcia możemy poświęcić na rozwijanie Twojej sprawności mówienia, ćwiczeniu płynności wypowiedzi i prawidłowej wymowy

Zajęcia są przygotowywane indywidualnie dla Ciebie tematyka zajęć jest dostosowana do Twoich potrzeb i zainteresowań.

l

Egzaminy

Zajęcia egzaminacyjne mają na celu skuteczne przygotowanie do najróżniejszych egzaminów. Mam doświadczenie w przygotowaniu  do egzaminu maturalnego (jestem egzaminatorem maturalnym), a także do egzaminów Cambridge  takich jak FCE czy CAE. Jeśli chcesz się ze mną przygotowywać do egzaminu, przygotuj się na systematyczną pracę – będziemy pracować nad znajomością struktur leksykalno-gramatycznych, poszerzysz swój zasób słownictwa, a także zajmiemy się wszystkimi sprawnościami językowymi – słuchaniem, mówieniem,  czytaniem i pisaniem.  

Sprawdź, co moi kursanci mówią o zajęciach ze mną:

Zdecydowanie polecam lektora!
Pani Kasia zawsze jest dobrze przygotowana i pełna energii. Profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia pomaga przełamać barierę mówienia i pisania. Duża różnorodność materiałów oraz wykorzystanie nowych technologii w procesie nauczania. Zagadnienia przedstawione są w sposób logiczny i spójny.

Filip

Junior Java Developer

Nauka z Kasią to przyjemność :) Zajęcia są zawsze bardzo rzetelnie i kreatywnie przygotowane – dostosowane do moich aktualnych potrzeb i zainteresowań. Kasia stosuje zróżnicowane metody nauczania. Jest bardzo słowna i odpowiedzialna oraz sympatyczna w kontakcie. Polecam serdecznie lekcje z Kasią każdemu, kto szuka dopasowanych do niego lekcji.

Aleksandra

Z Kasią uczę się od kilku miesięcy online i bardzo polecam ją jako profesjonalnego lektora. Wróciłąm do nauki po długiej przerwie i bardzo się tym faktem stresowałam, ale dzięki pozytywnemu podejściu Kasi , dużej wyrozumiałości do moich błędów i przesympatycznej atmosferze lekcje to czysta przyjemność. Kasia zawsze jest świetnie przygotowana do zajęć, a materiały, na których pracuje, są ciekawe, różnorodne i dobrane do zainteresowań i potrzeb ucznia. Kasia zwraca uwagę na błędy i omawia je, dzięki czemu świadomie nie popełniasz ich kolejny raz ;) Wisienką na torcie są słówka do powtarzania i samodzielnego uczenia się. Reasumując, gorąco polecam tę lektorkę :)

Ania

Cennik

W roku szkolnym 2020/2021 nie mam już żadnych wolnych miejsc.  

 

Chcesz się ze mną uczyć w przyszłym roku? Napisz do mnie i zarezerwuj miejsce!

 

 

kontakt@katarzynasochacka.pl